Python Programmers Wanted

Po delší odmlce, způsobené nedostatkem času, přicházím s trochu netradičním příspěvkem. Společnost Netsafe / Verotel, ve které dlouhodobě působím a jež je hlavní inspirací pro články publikované na blogu think-forth.com, nabírá nové lidi.

 

Netsafe / Bitsafe team

 

Pokud jste python vývojáři a chtěli byste se přidat k týmu ostřílených lean & agile veteránů, kontaktujte mě, prosím na martin@think-forth.com nebo 776-791-235.

Naše společnost dosáhla poměrně velkého úspěchu na poli zpracování plateb pomocí kreditních karet. Malý tým 11 zaměstnancích v Praze a 10 v Amsterdamu kompletně vyvýjí a spravuje platební aplikaci s obratem několika miliard korun ročně. V roce 2018 rozšíříme svoje působení a staneme se regulérní internetovou bankou. Poskytneme našim obchodníkům IBAN účty, převody peněz přes SEPA a SWIFT sítě, vydáme vlastní platební kartu na výběry z bankomatů a platby u obchodníků, nabídneme moderní API na integraci našich produktů v souladu s EU směrnicí PSD2. To vše pod dohledem Visa/MasterCard a Holandské Národní Banky. Naším heslem je dělat bankovnictví bezpečně, effektivě a bez společenských obleků.

Kanceláře jsou přímo nad stanicí metra Hradčanská na Praze 6.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Reklamy
%d bloggers like this: