O nás

Think-Forth je sdružení lidí, kteří se zabývají vytvářením pracovních prostředí a postupů zaměřených na doručování produktů orientovaných na skutečné potřeby zákazníků. Specializujeme se na oblast vývoje software, ale nijak se touto doménou nelimitujeme, protože právě rozdílnost různých oborů nám dává velké možnosti aplikovat své zkušenosti a dále je rozvíjet.

Martin Pavlas

Twitter: @martin_pavlas

„Pokud lidé pracují v dobrém prostředí, chápou smysl, proč svou práci dělají, upřímně spolu komunikují a společně se vzdělávají, přestává být práce jako taková chápana jako nutné zlo a stává se smysluplným naplněním části života… a ta část není malá. Já bych chtěl lidem kolem sebe pomáhat o tom přemýšlet a třeba tím směrem i jít.“

Martin je podnikatel v oboru IT, evangelista Lean a Agile přístupů, certifikovaný ScrumMaster, Product Owner a kouč.

Martinův profesní životopis v anglickém jazyce: Martin Pavlas CV

Marian Schubert

Twitter: @MarianSchubert

Marian je vývojář srdcem i duší, neustále hledající cestu, jak dělat své řemeslo co nejlépe. Zkušenosti sbírá na vývoji platebního systému Verotel a online galerie Albumino. Pokud nesedí za počítačem, tak se věnuje své přítelkyni, motorce a nebo focení.

Radek Petr

Twitter: @RadekPetr

Radek

Radek začínal jako vývojář multimediálních aplikací a s postupem času se přesunul k agilnímu řízení vývoje a testování. Rád objevuje chyby, pracuje se dřevem a rád by se někdy vrátil do Austrálie.

LinkedIn: Profile

Poděkování

Rádi bychom poděkovali všem zaměstnancům společnosti Netsafe Solutions za jejich neutuchající zájem o budování prostředí, ve kterém je radost pracovat a za trpělivost, kterou s námi mají. Markétě Hanzalové z grafického studia Colmo za bezplatné vytvoření loga Think-Forth a dalších grafických materiálů. A všem ostatním, kteří s námi sdílí a diskutují své názory.

2 thoughts on “O nás

  1. […] Já bych rád dokončil design svobodné firmy (viz první část). Těšíme se na pohled Martina Pavlase, kterého já osobně znám zatím spíše z jeho psaní. A na základě toho, co píše se […]

  2. Patricie píše:

    Ahoj, kontakt by na tebe, Martine, nebyl?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: